Contactpersonen

Aantal keer bekeken: 6448,Laatst gewijzigd: dinsdag, 26 januari 2016

Op deze pagina vindt u een overzicht van de contactpersonen van de GGD HM per doelgroep en thema (voor inhoudelijke vragen en advies). Via het menu 'Mijn gemeente' vindt u contactgegevens per gemeente (voor algemene vragen en advies).

Contactpersonen per doelgroep en thema

Regio Zuid-Holland Noord

DoelgroepThema Naam contactpersoonE-mailadresTelefoon- nummer
Jeugd en jongeren    
0-19VerslavingspreventiebeleidAafke van Rhijnavanrhijn@ggdhm.nl088 308 4582
0-19Voeding &  bewegen, MondzorgFloortje Sijpesteinfsijpestein@ggdhm.nl088 308 4618
Basisonderwijs    
0-12Seksualiteit, verslavingspreventie, voeding & bewegenRobert van der Gaagrvandergaag@ggdhm.nl088 308 4334
0-12Seksualiteit, verslavingspreventie, voeding & bewegenMariette Haakmhaak@ggdhm.nl088 308 4368
Voortgezet onderwijs    
12-19Seksualiteit (SENSE), verslavingspreventieEdwin Johannesejohannes@ggdhm.nl088 308 4424
12-19Seksualiteit (wensen en grenzen)Elizabeth Hamelinckehamelinck@ggdhm.nl088 308 4374
12-19VerslavingspreventiePel van Hattumpvanhattum@ggdhm.nl088 308 4382
12-19Verslavingspreventie, seksualiteit, voeding & bewegenLinda van Delftlvandelft@ggdhm.nl088 308 4284
Volwassenen/ ouderen    
18+Voeding & bewegen, rookpreventieMarka Bordewijkmbordewijk@ggdhm.nl088 308 4234
18+DepressiepreventieNicolette van der Zouwenvanderzouwe@ggdhm.nl088 308 4504

 Regio Midden-Holland

DoelgroepThema Naam contactpersoonE-mailadresTelefoon- nummer
0-19Seksualiteit, verslavingspreventiebeleid en verslavingspreventieEef Hollmanehollman@ggdhm.nl088 308 4403
     
0-19/ 18+Voeding &  bewegen, verslavingspreventieLiesbeth Faberlfaber@ggdhm.nl088 308 4328
18+DepressiepreventieNicolette van der Zouwenvanderzouwe@ggdhm.nl088 308 4504

Regio Hollands Midden

DoelgroepThema Naam contactpersoonE-mailadresTelefoon- nummer
0-19Gezonde School, coördinatie en adviseringAnne-Maaike Reitzemaareitzema@ggdhm.nl088 308 4579
 Gezonde school, website en adviseringAnk Simonsasimons@ggdhm.nl088 308 4619
AlgemeenLGB / verbinding publieke gezondheidszorg - eerstelijnszorgIrene Lottmanilottman@ggdhm.nl088 308 4485
AlgemeenManager GezondheidsbevorderingHenneke Beekhuizenhbeekhuizen@ggdhm.nl088 308 4194
Deel deze pagina
Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Contactinformatie

  • GGD Hollands Midden (Leiden)

    Parmentierweg 49,
    2316 ZV Leiden
    T 088 - 308 30 00
    E-mail: info@ggdhm.nl

    GGD Hollands Midden (Gouda)

    Thorbeckelaan 5
    2805 CA Gouda
    T 088 - 308 32 00
    E-mail: info@ggdhm.nl

    HKZ