Contactpersonen

Aantal keer bekeken: 5918, Laatst gewijzigd: dinsdag, 26 januari 2016

Op deze pagina vindt u een overzicht van de contactpersonen van de GGD HM per doelgroep en thema (voor inhoudelijke vragen en advies). Via het menu 'Mijn gemeente' vindt u contactgegevens per gemeente (voor algemene vragen en advies).

Contactpersonen per doelgroep en thema

Regio Zuid-Holland Noord

Doelgroep Thema Naam contactpersoon E-mailadres Telefoon- nummer
Jeugd en jongeren        
0-19 Verslavingspreventiebeleid Aafke van Rhijn avanrhijn@ggdhm.nl 088 308 4582
0-19 Voeding &  bewegen, Mondzorg Floortje Sijpestein fsijpestein@ggdhm.nl 088 308 4618
Basisonderwijs        
0-12 Seksualiteit, verslavingspreventie, voeding & bewegen Robert van der Gaag rvandergaag@ggdhm.nl 088 308 4334
0-12 Seksualiteit, verslavingspreventie, voeding & bewegen Mariette Haak mhaak@ggdhm.nl 088 308 4368
Voortgezet onderwijs        
12-19 Seksualiteit (SENSE), verslavingspreventie Edwin Johannes ejohannes@ggdhm.nl 088 308 4424
12-19 Seksualiteit (wensen en grenzen) Elizabeth Hamelinck ehamelinck@ggdhm.nl 088 308 4374
12-19 Verslavingspreventie Pel van Hattum pvanhattum@ggdhm.nl 088 308 4382
12-19 Verslavingspreventie, seksualiteit, voeding & bewegen Linda van Delft lvandelft@ggdhm.nl 088 308 4284
Volwassenen/ ouderen        
18+ Voeding & bewegen, rookpreventie Marka Bordewijk mbordewijk@ggdhm.nl 088 308 4234
18+ Depressiepreventie Nicolette van der Zouwe nvanderzouwe@ggdhm.nl 088 308 4504

 Regio Midden-Holland

Doelgroep Thema Naam contactpersoon E-mailadres Telefoon- nummer
0-19 Seksualiteit, verslavingspreventiebeleid en verslavingspreventie Eef Hollman ehollman@ggdhm.nl 088 308 4403
         
0-19/ 18+ Voeding &  bewegen, verslavingspreventie Liesbeth Faber lfaber@ggdhm.nl 088 308 4328
18+ Depressiepreventie Nicolette van der Zouwe nvanderzouwe@ggdhm.nl 088 308 4504

Regio Hollands Midden

Doelgroep Thema Naam contactpersoon E-mailadres Telefoon- nummer
0-19 Gezonde School, coördinatie en advisering Anne-Maaike Reitzema areitzema@ggdhm.nl 088 308 4579
  Gezonde school, website en advisering Ank Simons asimons@ggdhm.nl 088 308 4619
Algemeen LGB / verbinding publieke gezondheidszorg - eerstelijnszorg Irene Lottman ilottman@ggdhm.nl 088 308 4485
Algemeen Manager Gezondheidsbevordering Henneke Beekhuizen hbeekhuizen@ggdhm.nl 088 308 4194
Deel deze pagina
Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Contactinformatie

  • GGD Hollands Midden (Leiden)

    Parmentierweg 49,
    2316 ZV Leiden
    T 088 - 308 30 00
    E-mail: info@ggdhm.nl

    GGD Hollands Midden (Gouda)

    Thorbeckelaan 5
    2805 CA Gouda
    T 088 - 308 32 00
    E-mail: info@ggdhm.nl

    HKZ